Forum uczniów Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu :)

Forum uczniów

Ogłoszenie

Forum w trakcie budowania ;)

  • Index
  •  » 6a
  •  » 4 girls: WDż - pogawędka

#1 2007-10-29 16:18:12

Sylcia

Administrator

608774
Zarejestrowany: 2007-10-25
Posty: 39
Punktów :   
WWW

4 girls: WDż - pogawędka

Hejka dziewczyny!
Jak Wam się podoba Wychowanie Do Życia W Rodzinie? Mi bardzo! To jedna z nielicznych lekcji, na których słucham. Dzisiaj było o tym, co podoba nam się i nie podoba w chłopakach. Chcecie coś dodać? Albo wogóle pogadać o WDŻ albo o chłopakach?
Ewcia, nie martw się! Też możesz pisać .


mwg.pl

-= I'm all out of love, I'm so lost without you... =-

Offline

 

#2 2007-10-29 16:31:45

Ewelcia

Gość

Re: 4 girls: WDż - pogawędka

coś typu[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość][Wiem to est fajnalekcja e ja chce wracac szybciej do domu xD o chlopakach nie chce mi sie adać dla mne temat amkniety:/

 

#3 2007-11-14 18:16:37

Martusia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 4
Punktów :   

Re: 4 girls: WDż - pogawędka

Myślę że to fajna lekcja bo można powiedzieć Co nasz denerwóje w chłopakach a pani może im to przekazać,bo jak powiesz któremuś że jest glupkiem to on Ci odpowie tak samo i nic. No ostatnio dowiedziałyśmy się jaka powinna być według nich dziewczyna,zdziwiło  mnie to bardzo bo pisali coś tam coś tam że musi się myć i że musi być ... łagodna.Co to znaczy? Czy jak Angela będzie się na przerwie wytdzienać na kogoś to nie będą jej lubić? I to że ma być wysoka,mieć długie włosy to okej ale po co my mamy być miłe jak ONI nie są dla nas mili (istnieje parę wyjatków) Jak np. Wojtek powi mi że jestem głupia to ja mam mu powiedzieć że bardzo go lubię "_ bez sensu. Ale jak zauważyła Angela na WDŻ nie musialibyśmy gadać na ten temat gdyby nie pewne osoby które wszystko popsuły gdy jeuż była jedność w nasdze klasie  [:- </
Teraz już nie będzie czasu tego odbudować,bo to jeszcze tylko pół roku 
A teraz tylko kłótnie między nami (i to wcale nie jest cała wina Michała) chociaż przyznasm że dziś fajnie się bawiliśmy (pare osób,Angela,trochę Sylcia,Mariola,Wojciech,Kaspi,Michał i Arek) to było bardzo zabawne rzucać się bombkami po caej klasie i odbijając je zeszytami i książkami Arek oczywiście przyjmował na główkę:applause: a Mariolka na kampe (z brokatem który potem wcieraliśmy w zeszyty żeby były ładniejszee:D ) zabama była super i wcale nie rozumiem dlaczego to się nie podobało nauczycielom oni wcale nie mają poczucia humoru same ponuraki!!! (Bez imion i nazwisk) np.









ale też batrdzo spoko ....


Offline

 
  • Index
  •  » 6a
  •  » 4 girls: WDż - pogawędka
Pomysł, wykonanie i administracja: Sylcia

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pirotech.pun.pl www.dkk-rp.pun.pl www.srk-priyanka.pun.pl www.harrypotter2.pun.pl www.the-legend-of-aang.pun.pl