Forum uczniów Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu :)

Forum uczniów

Forum w trakcie budowania ;)

• Index
  •  » O forum
  •  » Czy to forum to dobry pomysł? O forum.

Czy to forum to dobry pomysł?

Czy to forum to dobry pomysł? Tak.

100% - 1 Nie.

0% - 0
Czy cieszysz się, że takie forum powstało? Tak.

100% - 1 Nie.

0% - 0
Total: 1

#1 2007-10-29 21:58:49

Sylcia

Zarejestrowany: 2007-10-25
WWW

Czy to forum to dobry pomysł? O forum.

Moim zdaniem bardzo dobry, jednak jeszcze nie do końca wykorzystany. Staram się rozbudowywać forum jak mogę, niedługo pomogą mi w tym moderatorzy. Jednak nie jestem profesjonalistą, więc to forum również takie nie będzie, ale wspólnie postaramy się, aby daleko do tego iedału mu nie brakowało .
To forum jest nieoficjalne, jest forum uczniowskim. Jeśli chcecie, aby Wasza klasa również znalazła się na tym forum, to piszcie na wolflow@vp.pl lub skontaktujcie się ze mną bezpośrednio w szkole (klasa 6a). Jakieś pomysły? Również proszę o napisanie o tym na mój mail lub pod tym postem.
To forum zostało stworzone z myślą o Was i dla NAS! W odpowiednich działach możecie m. in.: dowiedzieć się o ważnych komunikatach dotyczących naszej szkoły, dowiedzieć się, co było zadane, podyskutować na różne tematy, rozdawać adresy swoich stron (nie spamujemy! To dotyczy tylko działu, który niedługo powstanie!) a nawet poplotkować. To luźne forum, więc będę unikać takiego "oficjalnego" i sztywnego tonu.
Dzięki za uwagę!
Sylcia

mwg.pl

-= I'm all out of love, I'm so lost without you... =-

Offline

• Index
  •  » O forum
  •  » Czy to forum to dobry pomysł? O forum.
Pomysł, wykonanie i administracja: Sylcia

Stopka forum